Экскурсия к Шяуляйскому Каменному рогу

20191014_165311Šiais mokslo metais II klasės gimnazistai vykdo projektą „Akmuo gamtoje ir kultūroje“. Vienas iš projekto renginių – išvyka prie Šiaulių Akmenų rūžos. Tai 8 kilometrų ilgio riedulių, kuriuos paliko tirpstantys ledynai, ruožas. Jis prasideda nuo Velnio barzdos kalno Daubos gatvėje Šiaulių mieste ir tęsiasi iki Bubių gyvenvietės.

Spalio 14 dieną gimnazistai apžiūrėjo dvi geriausiai išlikusias Rūžos atkarpas Visgirdų ir Motaičių kaimuose, apkabino ant Rūžos augantį valstybės saugomą gamtos paminklą – trikamienį ąžuolą,

Skaityti daugiau »


День хороших эмоций

72527792_2416133738601340_6127940427468242944_nВ ознаменование Всемирного дня психического здоровья в гимназии «Сантарвес» 10 октября проводилась акция «День хороших эмоций». Под звуки веселой музык и утром этого дня учеников, учителей и родителей приветствовали шестиклассники. На стеклянной маркерной доске все писали красивые пожелания, рисовали смайлики, сердечки и солнышки. Новый день начался с хорошего настроения.

Специалист по общественному здравоохранению Ирена Кведариене

Skaityti daugiau »
Информация о пробных тестированиях в 5 и 7 классах

paveikslasBuvęs Nacionalinis egzaminų centras šiuo metu veiklą toliau tęsia kaip Nacionalinė švietimo agentūra (toliau – NŠA) organizuoja bandomuosius elektroninius testus 5 ir 7 klasėms.

Šių išbandymų uždavinys – kartu su mokyklomis pasirengti pereiti prie elektroninių nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimų vykdymo ir spręsti patikrinimų organizavimo klausimus.

Informuojame, kad mūsų mokyklą NŠA atrinko dalyvauti užduočių išbandyme (toliau – bandomasis elektroninis testavimas). Šiame bandomajame elektroniniame testavime dalyvaus 5 ir 7 klasių mokiniai.

Skaityti daugiau »


День ухода за животными

Kasmet s71861160_370944283793141_630987707178287104_npalio 4 d. minima pasaulinė gyvūnų diena, kuri skatina ne vien rūpintis mylimais augintiniais, bet ir atsigręžti į beglobius gyvūnus. Mūsų gimnazijos 5 ir 6 klasių mokiniai prisidėjo prie šios dienos populiarinimo, gamindami žaislus šuniukams ir kačiukams. Mokiniai atsinešė siūlų, plunksnų, skambaliukų, taip pat buityje nebenaudojamų daiktų (senų džinsų, staltiesių ir kt.) ir per gamtos ir žmogaus pamoką iš visų šių medžiagų pagamino įvairių žaislų. Žaislai buvo įteikti Jaunųjų gamtininkų centro mokytojai Gretai,

Skaityti daugiau »


Не дня без зарядки

Sveikatiada logo PNGDžiaugiamės, kad rugsėjo 10 — 30 dienomis, gimnazijos bendruomenė priėmė respublikinio projekto,, Sveikatiada“ iššūkį ,,Nei dienos be mankštos“. Ačiū už palaikymą, geranoriškumą ir kūrybiškumą.

Projekto koordinatorė Ingrida Remeikienė

 

Džiaugiamės, kad rugsėjo 10 — 30 dienomis, gimnazijos bendruomenė priėmė respublikinio projekto,, Sveikatiada“ iššūkį ,,Nei dienos be mankštos“. Ačiū už palaikymą, geranoriškumą ir kūrybiškumą.

Projekto koordinatorė Ingrida Remeikienė

VIDEO

 

Skaityti daugiau »


Спектакль «Немой»

nebylys125 сентября   ученики 12 класса с классным руководителем  посетили Шяуляйский  драматический театр, где смотрели спектакль „Немой  по рассказу Тумаса-Вейжгантаса.

Оригинальность постановки и  игра актеров  подарили ученикам много положительных  эмоций.

Skaityti daugiau »