Tarptautinis Erasmus+ projektas „Wedding Traditions, Cultural Awareness“


Logo V. Konkina 10 kl. (Lithuania)

Projekto tinklapis: http://wedding-erasmus.eu/


Logo V. Konkina 10 kl. (Lithuania)Sveikiname 10 klasės mokinę Viktoriją Konkiną Jos sukurtas logotipas varžėsi su Ispanijos, Slovakijos, Rumunijos ir Turkijos sukurtais partnerių logotipais ir laimėjo tarptautinio Erasmus + projekto „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ logotipo finalinį konkursą.

Anglų k. mokytoja K. Mituzien

 


Logo V. Konkina 10 kl. (Lithuania)Logo 1 Aleksandra 7 kl. (Lithuania)Logo 2 Aleksandra 7 kl. (Lithuania)

SVEIKINAME !

 Gruodžio mėnesį vyko tarptautinio Erasmus + projekto „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ logotipo konkursas. Dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Išrinkti trys gražiausi logotipai: 7 kl. A. Gerasimovos (2 logotipai) ir 10 kl. V. Konkinos logotipas.

Ačiū visiems dalyvavusiems konkurse!

Anglų k. mokytoja K. Mituzienė


Koliažas „ Vestuviniai rūbai ir atributika“

Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos 6-10 klasių mokiniai kviečia į savo darbų parodą „Koliažas.Vestuviniai rūbai ir atributika“. Norime pasidžiaugti, kad startuojantis tarptautinis Erasmus+ projektas „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ yra integruojamas ir į dalyko pamokas. Dailės pamokose mokiniai susipažino su koliažo technika, o anglų k. mokytoja supažindino su vestuvių tradicijomis ir kultūriniu paveldu Lietuvoje.

 Mokytojos: D. Jovaišienė ir Kristina Mituzienė


Tarptautinio projekto Erasmus+ „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ susitikimas
MeetingGruodžio 18 d. Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos mokytojų grupė ir 7-8 ir 11 klasių mokinių grupė dalyvavo „tarptautinio  projekto Erasmus+ „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ susitikime, kuris vyko „Zoom“ platformoje. Dalyvavo Ispanijos, Turkijos, Slovakijos, Rumunijos ir Lietuvos šalių atstovai. Kiekvienos šalies mokiniai pristatė savo šalį, miestą, mokyklą ir vestuvių tradicijas bei kultūrinį paveldą.

Projekto veiklos, nauji aktyvūs metodai, skatinantys kritinį mąstymą, kūrybingumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, sudomins ir motyvuos moksleivius domėtis užsienio kalbomis, kitų šalių kultūra, papročiais ir tradicijomis. Esame pasiruošę dalintis gerąja patirtimi su kolegomis bei mokiniais ir įgyvendinti projekto veiklas savo mokykloje.

Anglų k. mokytoja Kristina Mituzienė


Dėmesio! Konkursas!

WETCA (logotipo konkursas)


Vestuvių tradicijos, kultūrinis sąmoningumas