Viktorina „Lietuvos geografija fotonuotraukose“

23514641_1505777122802640_1920255004_oSusipažinti su Lietuvos išskirtinumais, jos gamta, unikaliais paminklais, istorija galima ne tik pamokų metu, bet ir per užklasinę veiklą. Taigi, atsižvelgiant į projekto „Apie Lietuvą kitaip“ planą 9 (I)– 12 (IV) klasėms, spalio 26 dieną buvo surengta viktorina „Lietuvos geografija fotonuotraukose“, kurią suorganizavo geografijos mokytoja Galina Aleksandrovna, o surengė IV klasės mokiniai: Hasan Hasanov, Anastasija Pavliuščenko, Anton Michniov irYana Yakovleva. Žaidimo pradžia buvo netikėta – kiekviena grupė gavo užduotį: naudojantis kompasu pagal nurodytą azimutą rasti paslėptą voką, kuriame įdėta perkirpta Lietuvos vietovės nuotrauka, suklijuoti ją, sužinoti, kas pavaizduota, ir susieti informaciją apie šią vietovę.

Po to prasidėjo viktorina, kuri susidėjo iš dviejų etapų. Klausimai apėmė daugelį mūsų gyvenimo sričių: kultūrą, geografiją, istoriją, biologiją, turizmą, aplinkos apsaugą. Žaidimas buvo įdomus ir informatyvus.
Per saldųjį aptarimą žaidėjams buvo paprašyta įvertinti savo ir grupės veiklą grupės viktorinoje, taip pat įvykusio renginio kokybę. Kiekviena grupė išreiškė savo nuomonę, savo linkėjimus; akcentuota, kad žaidžiant svarbiausia yra bendradarbiavimas, komandinė dvasia.
Viktorinos rezultatai tokie:
I vietą užėmė IV klasė;
II vieta – II klasė;                                                                                                                                                                                                   III vieta pasidalijo I ir III klasės.

II klasės mokiniai David Ermačenko ir Boris Kim