«Свейкатиады вызов — я выбираю полезные для здоровья закуски!»

Sveikatiada logo PNGLaba diena,

Štai jau šeštasis šių mokslo metų ir penktasis ,,Sveikatiados maisto detektyvų» iššūkis. Tai ,,Sveikatiados iššūkis – renkuosi sveikatai palankius užkandžius!», valio!

Deja, bet tai jau paskutinysis šių mokslo metų iššūkis. Kad ir kaip apmaudu, tačiau vieną turėjome praleisti dėl pandemijos ir šalyje paskelbto karantino :(

Tai mūsų projektui naujas iššūkis, todėl labai aktyviai kviečiu Jus jį priimti ir parodyti vaikams, kokius sveikatai palankius užkandžius verta valgyti.

Kadangi karantinas tęsiasi, kviečiu iššūkį priimti namuose! Pakvieskite į iššūkio veiklas įsitraukti, kiek įmanoma daugiau ugdymo įstaigų vaikų bei jų tėvelių! Žinau, kad karantino metu tai bus kur kas sunkiau, bet pabandykite. Parenkite tai kaip užduotį — namų darbą. Tegul tėveliai su vaikais parodo mums, kokius sveikatai palankius užkandžius jie renkasi.

O Jūsų prašau gautą ir apibendrintą medžiagą: nuotraukas, filmukus bei aprašymuose (grįžtamojo ryšio anketas) siųskite man el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados» Facebook puslapyje :)

Štai iššūkio filmukas.

Šio konkurso metu bus vėl apdovanotos ir į iššūkio šventę, po karantino, pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Facebook draugų balsų pagalba bus atrinkta po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados» komisija.

Konkurso laikotarpis GEGUŽĖS 8 d. – BIRŽELIO 5 d. Konkurso medžiagą priimu ir talpinu tik iki BIRŽELIO 2 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami BIRŽELIO 5 d.

Taigi, junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip vaikams sekasi puoselėti naujus įpročius. Sėkmės!

LAI KARANTINAS NESUTRUKDO IŠŠŪKIO EIGAI!