Projekto „Plastiko mainai į knygas-2017“ apibendrinimas. Baigiamasis renginys.

IMG_0840Gruodžio 13 dieną mūsų bibliotekos skaitykloje įvyko baigiamasis projekto „Plastiko mainai į knygas-2017“ renginys. Dalyvavo 7, 10 (II)–12 (IV) klasių mokiniai.
Projekto organizatorės, bibliotekos vedėja Olga Mirnaja ir chemijos mokytoja Irina Šeleng, sukūrė projekto vaizdo ataskaitą ir surengė pokalbį su mokiniais apie tai, ką naujo jie sužinojo dalyvaudami projekte, kokių įgūdžių įgijo ir kokią praktinę naudą turi šis projektas. Pasidžiaugta mokinių, aktyviai dalyvavusių projekte, darbu: dauguma rinko plastiko pakuotes, kiti pristatė projektą įvairiose respublikinėse konferencijose, vykusiose ir anglų kalba. Vienoje konferencijoje projektas buvo paminėtas tarp geriausiųjų.
Per renginį pademonstruotos knygos, kurias knygyne savarankiškai išrinko ir už pinigus, gautus pristačius plastiko pakuotes, įsigijo septintokės. Mokinės paaiškino susirinkusiems, kodėl rinkosi šias, o ne kokias kitas knygas.
Aktyvieji projekto dalyviai buvo apdovanoti raštais ir simbolinėmis dovanomis – gėrimais, kurių pakuotes vėl bus galima kaupti, kad mokyklos bibliotekos fondą ateityje papildytų naujos patikusios knygos. Apdovanota 7 klasė ir už aktyvumą šios klasės mokinės Viktorija Ponomarčiuk ir Anastasija Varikaš; už vaizdo pasakojimą apie taromatų veikimo principus – 12 klasės mokinės Ilona Legackaja ir Ana Bazinova; už projekto pristatymus gimnazijoje ir respublikinėse konferencijose mieste – 10 klasės mokiniai Eduard Laričev, Viktoras Ivanov ir Boris Kim.
Dėkojame visiems projekto dalyviams, tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

Bibliotekos vedėja Olga Mirnaja ir chemijos mokytoja Irina Šeleng