Projektas „Plastiko mainai į knygas“. Baigiamasis renginys

DSC_2761Lapkričio 16 dieną mūsų bibliotekos skaitykloje įvyko baigiamasis projekto „Plastiko mainai į knygas“ renginys. Dalyvavo 4, 9(I)–11(III) klasių mokiniai.

10(II) klasės mokinė Karina Iljina parengė projekto vaizdo ataskaitą ir surengė pokalbį su mokiniais apie tai, ką naujo jie sužinojo dalyvaudami projekte, kokių įgūdžių įgijo ir kokią praktinę naudą turi šis projektas.

Projekto organizatorės, bibliotekos vedėja Olga Mirnaja ir chemijos mokytoja Irina Šeleng, parodė knygas, kurias ketvirtokai knygyne savarankiškai išsirinko ir įsigijo už pinigus, gautus pristačius plastiko pakuotes. Aktyvūs projekto dalyviai buvo apdovanoti raštais ir simbolinėmis dovanomis – gėrimais, kurių pakuotes vėl bus galima kaupti, kad mokyklos bibliotekos fondą ateityje papildytų naujos patikusios knygos.

Apdovanoti: 4 klasė ir klasės auklėtoja Tatjana Vodianickaja, 11(III) klasė ir aktyviausios mokinės Ilona Legackaja ir Ana Bazinova, 10 klasės mokinė Karina Iljina ir 9 klasės mokinys Eduardas Laričevas.

Dėkojame visiems projekto dalyviams, tikimės bendradarbiauti ir ateityje.

Chemijos mokytoja Irina Šeleng