Информация о бесплатном питании

Gerbiami tėveliai,

tam, kad Jūsų vaikas gautų nemokamą maitinimą nuo pirmųjų rugsėjo dienų, dokumentus dėl nemokamo maitinimo 2020-2021 mokslo metais būtina įforminti per liepos – rugpjūčio mėnesius.

Priklausomai nuo gaunamų pajamų:

1. Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui (toliau vadinama – vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (187,5 Eur);

2. Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (250 Eur), atsižvelgiant į šeimos gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai šeima augina tris ir daugiau vaikų ar bent vienas šeimos narys yra neįgalus;

3. Nepriklausomai nuo gaunamų pajamų:

mokiniai, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklose, kuriose maitinimas organizuojamas taikant savitarnos principą (visi priešmokyklinukai), turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų.

Prašymą dėl nemokamo maitinimo bei paramos mokinio reikmenims įsigyti galima pateikti savarankiškai elektroniniu būdu http://www.spis.lt/ (Gyventojų sritis) arba socialinės paramos skyriuje pagal gyvenamąjį adresą:

Tilžės g. 22 (Lietuvos Šiaurės kolegijos pastatas, pietinio m. dalies gyventojams),

8-17.00 val. Informacija tel. 8 41 386462

Tilžės g. 170 (įėjimas iš Vasario 16-osios g., t. y. buvęs SNORO bankas), 8 – 17.00 val.

Informacija tel. 8 41 386468