Выпускной в 4 классе!

20200605_114438Birželio pradžioje ketvirtosios klasės mokiniams vyko paskutinė pamoka ir pradinio ugdymo baigimo pažymėjimų teikimo ceremonija.

Paskutinės pamokos metu trumpai buvo prisiminti ketverių metų įvykiai, pasidalyta prisiminimais, pasidžiaugta nuveiktais darbais, užaugusiais vaikais, įteikta 19 nominacijų. Ketvirtokams sveikinimo žodžius tarė klasės auklėtoja, klasės seniūnas, mokinių tėvelių atstovė.

,,Kaip niekad pasiilgom klasės, Mokyklos ir draugų… Nes mokslo metai baigėsi nuotoliniu būdu <…>,“ — ketvirtokai deklamavo į pradinio ugdymo baigimo pažymėjimų teikimo ceremoniją susirinkusiems tėveliams ir mokytojoms. Čia ketvirtokus pasveikino gimnazijos direktorė ir būsima penktokų auklėtoja. Ceremonijos pabaigoje ketvirtokų tėveliai gimnazijai padovanojo atminimo dovaną ir direktorei palinkėjo, kad atminimo dovanos  taptų gražia tradicija.

Smagu, kad birželio 19 d. visi turėjome galimybę dar kartą pabūti drauge ketvirtokų išleistuvėse. Visą dieną šauniai linksminomės pramogų sodyboje. Sunku buvo išsiskirti…

Sėkmingo starto penktoje klasėje! Saugių ir įspūdingų atostogų!