Konferencija „Menas mokytis ir tyrinėti“

48364953_296433084324892_4351711291518222336_nGruodžio 7 dieną 5 klasės mokiniai Kamelija Stočkutė ir Osvaldas Norkus , kartu su gamtos ir žmogaus mokytoja Irina Kušleikienė ir Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro mokytoja Greta Bataitienė dalyvavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje vykusioje respublikinėje moksleivių gamtos mokslų konferencijoje „Menas mokytis ir tyrinėti“.

Pirmąją konferencijos  valandą dalyvavome plenariniame posėdyje, kur girdėjome pranešimus apie biologinius teršalus mūsų aplinkoje, šilumos poreikius žmogaus organizme.  Po plenarinio posėdžio dirbome  sekcijose.  Daug įdomių ir naudingų pranešimų  išklausėme, kuriuos pristatė mokiniai iš visos respublikos.

Mūsų mokiniai Kamelija Stočkutė ir Osvaldas Norkus  skaitė pranešimą „Visi vienas kitam reikalingi“ir supažindino, kokias veiklas  vykdome per gamtos ir žmogaus pamokas. Gamtos mokslų konferencijoje buvome jauniausi dalyviai, bet džiaugiamės, kad iš konferencijos grįžome praturtėja gamtos mokslų žiniomis, kurias galėsime pritaikyti savo gamtamokslinėje veikloje.

  Gamtos ir žmogaus mokytoja I.Kušleikienė

Visi vienas kitam reikalingi