Konferencija „Aš, mokykla ir sėkmė“

24879279_1531901520190200_889091951_oLapkričio 30 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje vyko 5–11 klasių Šiaulių regiono mokinių konferencija „Aš, mokykla ir sėkmė“. Konferencijos tikslas – pristatyti mokinių patirtį formaliojo ir neformaliojo ugdymo veikloje bei pasiūlymus, kuriant gerą mokyklą.

Mūsų mokyklai atstovavo II ir III klasių mokiniai.

II kl. mokiniai Viktor Ivanov. Boris Kim ir Eduard Laricev perskaitė pranešimą „Mokau ir mokausi su biblioteka“. Juo pristatytas gimnazijos projektas „Plastiko mainai į knygas“. Pranešimas buvo įdomus ir vaizdingas – jį lydėjo videofilmas, kurį sukūrė IV klasės mokiniai, ir viktorina su prizais. Konferencijoje taip pat pristatytas stendinis pranešimas, iliustruojantis projekto Plastiko mainai į knygas“ veiklas. Per refleksiją šis pasirodymas buvo įvertintas kaip vienas iš geriausių.

Konferencijai mokinius paruošė chemijos  mokytoja Irina Šeleng ir bibliotekos vedėja Olga Mirnaja.

III klasė mokinė Daniella Shishkanova ir II klasės mokinys Daniilas Komogorcevas parengė pranešimą „Mokinių ir mokytojų bendradarbiavimas ir partnerystė. Mokytojas ir aš.“ Mokiniai pasakojo apie gimnazistus, kurie vedė netradicinę pamoką pradinukams, pamoką kitoje erdvėje. Ši veikla skatina pasvarstyti apie ateityje norimą studijuoti specialybę… Galbūt mokytojo profesija kam nors bus lemtinga.

Konferencijai mokinius ruošė matematikos mokytoja Diana Mallard.