ESF akademija

logo


 

Užduotis II

Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos 10 ir 12 klasių mokiniai lapkričio 18 dieną svečiavosi Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje. Gimnazistai susipažino su Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje ruošiamomis specialybėmis, su praktinio ir teorinio mokymo bazėmis, lankėsi mokinių gaminių parduotuvėje.

Mokiniai, padedami profesijos mokytojos Jelenos Bulyginos, pynė ir dažė plaukus, filmavo praktinio mokymo užsiėmimą ir kūrė filmuką apie kirpėjo profesiją. 2-ų minučių vaizdo klipas bus pateiktas projekto „ESF Akademija“ koordinatoriams ir namų užduočių vertintojams bei Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriui.

UK koordinatorė Nadežda Bessarab     

Nuotraukos IV klasės gimnazisto Dmitrijaus Dikij 

Svečiuose Šiaulių „Santarvės“ gimnazijaprofke

 


Užduotis I

2015 m. spalį ESF akademija 7 kartus vienijo Lietuvos gimnazistus dalyvauti projekte, kurio tikslas – kokybiškas paslaugų apie karjerą tiekimas.

„Santarvės“ gimnazijos I-IV klasių mokiniai, vadovaujami ugdymo karjerai koordinatorės Nadeždos Bessarab, aktyviai įsijungė į projekto veiką. Su didžiuliu susidomėjimu jie išklausė interaktyvią paskaitą  ir atliko užduotį ( sukurti video klipą apie homeopato profesiją). Šį klipą galima pamatyti ESF iniciatyvų žemėlapyje arba Kas yra homeopatai?

 

no images were found