Edukacinis užsiėmimas „Vaistažolių nauda ir sveika gyvensena“

35896213_1724497797597237_8146064110098841600_nŠiaulių miesto centre įsikūrusi arbatinė jau daugiau nei dešimtmetį šiauliečius ir miesto svečius kviečia pasimėgauti ne tik kvapniomis arbatomis ir sveikais patiekalais, bet ir aktyviai dalyvauti atnaujintose edukacinėse programose.

Birželio 8 dieną mūsų gimnazijos dešimtokai nuvyko į vieną iš tokių užsiėmimų, pavadintą „Vaistažolių nauda ir sveika gyvensena“.

Mokiniai įgijo daug įdomios informacijos apie vaistažoles ir jų naudą sveikatai. Kuo naudingos dilgėlės, kraujažolės, ąžuolo žievė, kiaulpienių šaknys? Kokius negalavimus lengvina liepos žiedai, ramunėlės, avietės? O ką žinome apie vaistines našlaites? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus padėjo rasti vaistinės darbuotojos, sukaupusios daugiametę sveikos gyvensenos patirtį. Mokiniai susipažino su sveikos mitybos principais, sužinojo, kodėl toks svarbus mums visiems yra sveikas maistas. Šviečiamosios programėlės metu visiems buvo pasiūlyta skanios raudonosios arbatos ir desertas iš įvairių sėklų, paruoštas be miltų ir riebalų.

Chemijos mokytoja Irina Šeleng