Edukacinis užsiėmimas „Kas yra komiksas“

34859147_599097977124777_257154273425489920_nBirželio 7 d. Komiksų centre (K. Korsako g. 10) apsilankė mūsų gimnazijos 5,6 klasės mokiniai su IT mokytoja Irina Kušleikienė. Moksleivius pasitiko bibliotekos darbuotojas Tomas.

Vaikai sužinojo komiksų knygų istoriją ir tai, kad kiekvienoje šalyje komiksų knygos skiriasi. Mokiniai ne tik sužinojo, kaip iliustruojamos knygos, bet ir susipažino su amerikiečių, europiečių ir japonų komiksų knygomis, ieškojo jų panašumų ir skirtumų.

Taip pat draugiškai diskutavo apie kiekvienam asmeniškai įdomias komiksų knygeles, aptarė, iš ko susideda komiksai (istorijos, veikėjų, paveikslėlių, teksto burbulų). Pasitelkdami fantaziją, mokiniai turėjo galimybę pagal savo istoriją sukurti superherojų. Naudodamiesi planšetėmis, išbandė savo gebėjimus piešti. Mokiniai ne tik lavino kūrybiškumą, bet ir įgijo žinių apie savanorystę – kas tai yra ir kokios galimybės. Užsiėmime kartu dalyvavo ir bibliotekos savanorė iš Ukrainos Anna Kadilova.

Taip pat lavinosi anglų kalbą, nes pristatymas ir komentarai buvo šia užsienio kalba. Mokiniai smagiai ir turiningai praleido laiką Komiksų centre, įgijo naujų žinių ir kūrybiškumo!

Edukacinio užsiėmimo metu Komiksų centre mokiniai ne tik tobulino savo meninius gebėjimus, bet ir gerino kompetencijas dirbant kompiuterine įranga (specialia iPad programa).

Apie mus rašo https://biblioteka.smsvb.lt/lt/komiksai/6266-komiksu-centra-aplanke-santarves-gimnazijos-mokiniai

IT vyr. mokytojai I.Kušleikienė