Edukacinė muzikinė programa visai šeimai

20171203_142816Gruodžio 3 dieną koncertų agentūra „Saulė“ iš Šiaulių surengė edukacinį koncertą vaikams ir tėvams „Susipažinkime, mes – pučiamieji instrumentai“. „Santarvės“ gimnazijos moksleiviai neliko renginio nuošalėje: norintys kartu su savo tėvais atvyko į koncertų salę „Saulė“, kad susipažintų su klasikinės muzikos skambesiu, pasimokytų suprasti tai, ką gali suprasti ne tik profesionalūs muzikai. Muzikinius numerius lydėjo teminiai pokalbiai, per kuriuos buvo supažindinama su kiekviena pučiamųjų instrumentų šeima.

Ypač malonia akimirka mūsų mokyklos mokiniams buvo mušamųjų instrumentų ansamblio „Ritmas kitaip“ pasirodymas. Ansamblis gerai žinomas ne tik Šiauliuose ir jame groja du „Santarvės“ gimnazijos moksleiviai: Laurita Mačanskytė ir Matas Mačanskis! Reikėtų pabrėžti, kad lapkričio 30 d. Laurita ir Matas dalyvavo dideliame jubiliejiniame koncerte – ansamblis „Ritmas Kitaip“ atšventė savo pirmąjį dešimtmetį. Sveikiname visus ansamblio narius!

Pasibaigus edukaciniam koncertui „Santarvės“ gimnazijos moksleiviai ir jų tėvai pasidalijo  įspūdžiais iš susitikimo, kuris atneša sielos džiaugsmą ir poilsį, suteikia galimybę mėgautis klasikinės muzikos menu.